Güvenli ödeme

Bizim güvenli ödeme sistemimiz

Beta çalışması  yakında SSL Güvenlik sertifikası başlayacaktır. Sonrasında;

SSL & Güvenlik

SSL - Güvenlik :

Mağazamızdaki ödeme sayfası ve kişisel bilgilerinizi girdiğiniz sayfalar SSL ile şifrelenmekte olup mağazamıza girdiğiniz hiçbir bilgi 3.şahıslar tarafından ele geçirilememektedir. Bu nedenle mağazamızdan gönül rahatlığı ile kredi kartı bilgilerinizi girip alışverişinizi yapabilirsiniz

SSL Nedir?

Güvenli alışveriş için SSL sertifikası denen şifreleme sistemi her e-ticaret sitesi için gereklidir ve zorunludur. Sitenin çalıştığı sunucuya kurulan bir şifreleme eklentisidir. Her banka müşterilerinin alışveriş yaparken güvenli ortama sahip olan sitelerden alışveriş yapmasını ister ve bu şartlara sahip olmayan sitelere kartını kullandırmaz. Bu sayede alışverişinizin kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerini girdiğiniz kısımda, tüm bilgileriniz günümüz teknolojisiyle kırılması güç bir şekilde şifrelenecek ve site ile sizin bilgisayarınız arasında alışveriş bitene kadar yabancıların çözemeyeceği bir şekilde bilgi akışı olacaktır.

SSL ödeme sayfasında devreye girmektedir.SSL'in devreye girdiğini ( http:// ) ile başlayan sayfamızın ödeme sayfasında ( https:// ) olarak değişmesinden anlayabilirsiniz.

Visa ve Mastercard ile ödeme

işlemler hakkında